Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Ankastre Bakımı

ANKASTRE BAKIMI

Ankastre bakımı, her beyaz eşyada olduğu gibi, kullanım verimliği, arızaların önlenmesi, sağlıklı işlev için önem arz etmektedir.

Kullandığımız kıymetli eşyalarımız için genelde önemsemediğimiz bir durumdur bakım yaptırmak, genellikle arıza oluşur ver servise başvururuz. Beyaz eşyamıza bakım yaptırmak aslında çok önemli bir konudur. Özellikle yüksek maliyetler ve zaman harcayarak temin ettiğimiz ankastre ürünlerin de düzenli bakımlarının yapılması, ürüne gösterdiğimiz değerin ifadesidir.

Bakım yapılan ankastre beyaz eşyanın arıza oluşması önlenir
Bakım yapılan ankastre beyaz eşya uzun ömürlü olur
Bakım yapılan ankastre beyaz eşyanın verimli çalışması sürekli olur
Bakım yapılan ankastre beyaz eşya sağlıklı hizmet verir
Bakım yapılan ankastre beyaz eşyanın yıpranması minimum düzeyde olur
Bakım yapılan ankastre beyaz eşya en düşük masraf ile uzun süre hizmet verir

Altus, Arçelik, Arzım, Demirdöküm, Vestel, Bosch, Conti, Simfer, Termikel, Profilo markaları başta olmak üzere; ankastre soğutucular, ankastre dondurucular, ankastre buzdolapları, ankastre bulaşık makineleri, ankastre fırınlar, ankastre çamaşır makineleri, ankastre kurutma makineleri, ankastre ocaklar, ankastre davlumbazlar, ankastre aspiratörler, ankastre mikrodalga fırınlar, ankastre set üstü ocaklar için en kaliteli bakım hizmetini veriyoruz.

Özellikle karşılaşılan bir durumdan bahsedelim. Bakım çok fonksiyonlu bir işlemdir. Sadece yüzey temizliği bakım değildir. İnternet üzerinde bakım adı altında bahsedilen yüzey parlatma işlemi basit bir temizlikten ibarettir.
Her beyaz eşyanın bakımı farklıdır ve özeldir. Biz servis olarak tam donanımlı bir hizmet vermekteyiz.

ANKASTRE BOZDOLABI BAKIMI; öncelikle tüm elektronik aksamlar test edilir. Verimlilik ve performansın modele uygun olup olmadığı kontrol edilir. Aksaklık var ise elektrik ve mekanik tesisat dâhil bütün sistemler kontrol edilir. Problem var ise giderilir.

Soğutucuların en önemli bakım aşaması iç temizliktir. Yiyeceklerimizi teslim ettiğimiz ortamın da sağlığı tehdit edecek her türlü durumdan arındırılması gerekir. Bu çerçevede soğutucunun iç ortamı özel solüsyonlar ile temizlenir.
Yine ankastre ürünlerde önemli olan dış temizlik için de özel spreyler kullanılarak ilk gün ki gibi görünmesi sağlanır. İş bitiminde çalışma ve performans testleri yapılır.

ANKASTRE DONDURUCU BAKIMI, yiyecek depolamak için kullandığımız dondurucuların performansı en önemli işleyiş ayrıntısıdır. Düşük performanslı bir dondurucunun yiyecekleri gerekli ortamda saklayamaması bize maddi manevi zarar verecektir. Bu çerçevede uzman ekibimiz performans testi yaparak gerekli hallerde müdahalede bulunur.

Yine dış temizlik te özel spreyler ile yapılır.

ANKASTRE BULAŞIK MAKİNESİ BAKIMI, bulaşık makinelerinin tüm fonksiyonları test edilir. Gerekli hallerde müdahale ile problem çözülür. Ayrıca içerisinde bulunan aksamlar kontrol edilerek problem var ise giderilir. Dış temizlikte yine uygun şekilde yapılır.

ANKASTRE FIRIN BAKIMI; ankastre fırınlarının öncelikle verimlilik, çalışma ve program yapıları test edilir. Aksaklık var ise çözülür. Çok önemli olan iç temizliği özel sıvılar ile yapılarak hijyenik hale getirilir. Yine dış bölüm de temizlenerek parlaklık sağlanır.

ANKASTRE ÇAMAŞIR MAKİNESİ BAKIMI; ankastre çamaşır makinelerinin mekanik ve elektronik aksamları test edilerek problem var ise çözülür. Deterjan hazneleri dahil tüm iç kısımlar temizlenir. Akabinde dış temizliği yapılarak işlem tamamlanır.

ANKASTRE KURUTMA MAKİNESİ BAKIMI; kurutma makineleri çok fonksiyonlu yapısı ile hassas cihazlardır. Bu sebeple en ince ayrıntısına kadar test edilerek problemler incelenir var ise çözülür. Dış aksam de özel şekilde temizlenip parlatılarak ilk gün ki gibi çalışması sağlanır.

ANKASTRE ASPİRATÖR BAKIMI, elektrik ve mekanik aksam kontrol edilir. Filtreler temizlenir. Yeterli çekim gücü olup olmadığı test edilir ve gerekli hallerde çözüm sunulur. Dış temizlik ile işlem tamamlanır.

Mutfaklarımızın estetiğinin, kullanımının en önemli parçaları olan ankastre beyaz eşyaların tüm marka ve modellerine bakım hizmetini, hassas, özenli, kaliteli ve hızlı şekilde vermekteyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?