Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Ankastre Montajı

ANKASTRE MONTAJI

Ankastre montajı ürünün kalitesi, seçimi, özellikleri, renkleri, uyumluğu, kullanımı kadar önemli bir aşamadır. Maddi manevi yüksek bedeller ödeyerek aldığımız ankastre ürünlerin montajında yaşanacak eksikli ve aksaklıklar tüm sistemi değersiz hale getirebilir.

Bu kadar kıymetli eşyalarımızı, büyük emekler vererek, zaman harcayarak aldığımız ankastre ürünlerin montajını da uzman servise teslim etmeniz çok hassas bir konudur.

Ankastre beyaz eşya montajı, estetik ister, özen ister, dikkat ister, uzmanlık ister, tecrübe ister, memnuniyet ister.

Biz dinamik, tecrübeli, hızlı, birikimli ekibimiz ile profesyonel montajlar için hizmet veriyoruz.

Her ankastre beyaz eşyanın öncelikle kendi montajı, sonrasında diğer eşyalar ile uyumu son olarak ta ortama uyumluluğu en önemli meseledir.

Altus, Arçelik, Arzum, Demirdöküm, Vestel, Bosch, Conti, Simfer, Termikel, Profilo markaları başta olmak üzere; ankastre soğutucular, ankastre dondurucular, ankastre buzdolapları, ankastre bulaşık makineleri, ankastre fırınlar, ankastre çamaşır makineleri, ankastre kurutma makineleri, ankastre ocaklar, ankastre davlumbazlar, ankastre aspiratörler, ankastre mikrodalga fırınlar, ankastre set üstü ocaklar için en kaliteli montaj hizmetini veriyoruz.

Montaj aşamalarını en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Şöyle ki;
ÜRÜN ANALİZİ, öncelikle montajı yapılacak ürünler analiz edilir, özellikleri diğer ankastre eşyalar ile uyumu, çalışma şekli, programları analiz edilir. Analiz sonrası uyumluluk ve yer planı yapılır.

YERLEŞTİRME PLANI, ankastre demek uyumluluk demek, estetik demek, verimlilik demek, pratiklik demek. Bu çerçevede değerlendirilerek mutfakta her ankastre beyaz eşya için yer tespiti yapılır. Montaj planı montaj öncesinde değerlendirilerek uzan ekibimiz tarafından hazırlanır.

MONTAJ AŞAMASI, satıl almış olduğumuz ankastre beyaz eşyaların her biri kendi içinde, özelliğine, kullanım alanına, yer ve ortam ihtiyacına göre montaj aşamasına geçilir. Her ankastre beyaz eşya montajı yapılırken diğer beyaz eşyalar ile uyumu da sürekli göz önünde tutulur. Marka ve modele en uygun ve verimliliği maksimumda çalışacak şekilde montajı için, kalite seviyesi yüksek malzemeler seçilir.

MONTAJ SONRASI, her bir ankastre beyaz eşya montajından sonra, öncelikle kullanım ve çalışması test edilir. İkinci aşamada diğer ürünler ile uyumluluğu kontrol edilir. Aksaklık var ise hemen müdahale edilerek düzeltme yoluna gidilir.

ESTETİK DOKUNUŞ, ankastre ürünlerde en önemli özellik uyumluluk ve estetiktir. Öncelikle her ankastre beyaz eşya kendi montaj alanında uyumlu ve verimli çalışacak şekilde yerleşmiş olup olmadığına bakılır. Sonrasında diğer ankastre beyaz eşyalar ile uyumuna bakılır. En hassas ayrıntıya kadar incelenir ve problem var ise anında giderilir.

MONTAJ SONRASI DESTEK, ürünlerin montajı kadar da kullanım verimliliği de önemlidir. Bu sebeple montajı yapılan her ankastre beyaz eşya tek tek tüm fonksiyonları ile anlatılır ve test edilir. Bu sayede maksimum düzeyde verimlilik elde edilmesi sağlanır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, verilen her hizmette olduğu gibi ankastre beyaz eşya montajında da müşteri memnuniyeti birinci sıradadır. Bu sebeple montajın her aşamasında, sizlerin istekleri, beklentileri, planları, hayalleri uzman ekibimiz tarafından değerlendirilir ve en doğru sonuç için çalışılır.

Biz servis olarak bu işin uzmanıyız; çünkü müşteri hassasiyetini biliriz, tüm marka ve modelleri tanırız, biz uyumluluk için çalışırız, biz kaliteye önem veririz. Her hizmetimizin arkasındayız ve her an desteğe hazırız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?