Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Buzdolabı Servisi

BUZDOLABI SERVİSİ

Buzdolabı servisi hizmetimiz, kaliteyi, farklılığı, hızı, uzmanlığı, verimliliği yakalamak iddiası ile varız. Arızlarının çözümü yanında sağlıklı ve performansı en yüksek kullanımı için de destek veriyoruz.

Arçelik, Beko, Profilo, Regal, Siemens, Samsung markaları başta olmak üzere, tüm marka ve modeller için en kaliteli hizmeti bizde bulabilirsiniz.

Yaşam alanımızın en önemli parçasıdır buzdolapları. Gıdaların en uygun koşullarda saklanması, korunması, depolanması, bazı marka ve modellerde ekstra özellikler ile buz üretimi, derin dondurucu, farklı besinler için farklı bölmeler bulunması buzdolaplarını vazgeçilmez kılar.

Sürekli değişen ve gelişen ürün çeşitliliğini takip ve arızlara en uygun çözümleri sunmak için kendimizi geliştirmekteyiz. Bu sayede her marka model ve özellik için uzman kadromuz anında müdahale ile en uygun çözümler sunmaktadır.
KALİTELİ İLETİŞİM; tüm çağrılarınız profesyonel ve işin uzmanı ekip tarafından anında karşılanır. Dikkatlice şikâyetiniz dinlenir ve eğer ki telefon ile müdahale edilecek bir durum var ise tarif edilir. Bu şekilde çözüm bulunamaz ise en yakın zamana randevu verilir.

HIZ; Tüm servis hizmetlerinde olduğu gibi buzdolabı servisi hizmetinde de hız çok önemlidir. Günlük kullanımınızın aksaması gıda bozulmalarına ve kayıplara sebep olacağından en yakın zamanda uzman personellerimiz yönlendirilerek çözüm için işlem başlatılır. Bu sayede günlük yaşamınız minimum şekilde aksamış olur.

TECRÜBE; malumunuz onlarca farklı marka, model, özellikte buzdolapları mevcuttur. Ekibimiz sürekli eğitimler alarak gelişmiş tüm modelleri, markaları en ince teknik ayrıntısına kadar bilerek en doğru müdahaleleri yapmak üzere hazırdır. Ürününüze uygulanacak yanlış bir tespit ve arıza çözümü kalıcı problemlere sebep olacağından bu konuya maksimum hassasiyet göstermekteyiz.

KALİTELİ YEDEK PARÇA; müdahalenin hızı, ekibin uzmanlığı kadar kullanılan yedek parçanın kalitesi de önemlidir. Düşük kaliteli bir parça tüm sistemi bozabilir. Bu sebeple ürüne en uygun parçanın 1. Kalitesini kullanmak gerekir. Bu çerçevede hizmet veren servisimiz, yedek parça stok problemi de yaşanmadan, parça bekleme süresi olmadan çözümler sunmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; Hizmetlerimizde müşteri istekleri birinci plandadır. En uygun çözümleri sunarken amacımız memnun müşteriler oluşturmaktır. Bu çerçevede yaptığımız her işlem için ayrıntılı bilgi paylaşımı ve şeffaflık ile yaklaşıyoruz.

SERVİS SONRASI; Satış sonrası servis olduğu gibi servis sonrası hizmetlerimiz de devam etmektedir. Değişimini yaptığımız tüm parçalar kanuni garanti süresinde değerlendirilmektedir. Ayrıca tamirat sonrası tüm testler yapılarak buzdolabının her fonksiyonunun verimli çalışması sağlanır.

VERİMLİ KULLANIM DESTEĞİ; hizmetimiz sadece tamirat ve problemin çözümü ile sınırlı değildir. Malum birçok fonksiyonu olan buzdolaplarının en doğru şekilde kullanımı da önemlidir. Bu anlamda ürünün tüm özellikleri müşteriye anlatılır. En doğru ayarlar yapılarak kullanım kolaylığı sağlanır. Yaz ve kış dönemlerinde nasıl kullanılacağı izah edilir.

Tecrübeli, dinamik, hızlı, çözümcü, anlayışlı servis personellerimiz sizlerin hizmetindedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?