Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Elektrik Süpürgesi Servisi

ELEKTRİK SÜPÜRGESİ SERVİSİ

Elektrik süpürgesi servisi, belki de yakın insanlık tarihinde hep var olan elektrik süpürgelerinin verimli, düzenli çalışması için hayati önem taşımaktadır.
Yüzlerce marka, yüzlerce model, onlarca çalışma sistemi ile evlerimizde bulunan elektrik süpürgelerine servis hizmeti verirken, piyasayı sürekli takip ederek, her model ve yapı için eğitimler almaktayız.

Öncelikle ana farklılıkları göz önünde bulundurarak inceleme yapalım.

TOZ TORBALI ELEKTRİK SÜPÜRGELERİ; elektrik süpürgelerinin atasıdır. Türkiye’de ve Dünya’da en çok kullanılan modeldir. Ana yapısı bir motor ve tozların toplanacağı torbadır. Çalışma sistemi; evin içinde hava emilir, toz torbasına aktarılır. Toz torbasında bir nevi eleme yapılarak pislikler, tozlar tutulur ve çıkış kanalında hava dışarı verilir. Çok kullanılıyor olsa bile, torbanın tüm tozları tutmaması, tıkanması işlevini zaman zaman verimsiz hale getirmektedir. Toz torbalarının sıklıkla değiştirilmesi gerekmektedir.

HAZNELİ ELEKTRİK SÜPÜRGELER, Toz torbalı sistemin gelişmiş halidir diyebiliriz. Sistemde toz torbası yerine farklı filtrelerden oluşan bir hazne bulunur. Bu filtreler ile hava maksimum şekilde süzülür ve oldukça temizlenmiş şekilde çıkış noktasından yaşam alanımıza gönderilir. Toz torbasına göre daha fazla filtreleme yapması ve haznenin kolay temizlenmesi sebebiyle son zamanlarda tercih edilir hale gelmiştir.

SU HAZNELİ ELEKTRİK SÜPÜRGELER, Elektrik süpürge dünyasında devrim niteliğindeki bu modeller, havayı hazne veya torba içinden değil, kendi bölmesinde bulunan su içerisinden geçirir. Suyun tutma gücü sayesinde maksimum temizlik sağlanır.

SEPERATÖRLÜ ELEKTRİK SÜPÜRGELERİ, Diğer modellere göre daha maliyetli olan bu elektrik süpürgeleri % 100’e yakın temizlik sağladığı için tercih edilen modellerden olmuştur. Giriş bölümünden gelen hava suya çarptırılarak tozların tutulması sağlanır.

Marka model ne olursa olsun servis hizmeti elektrik süpürgelerinin kullanımında en önemli unsurdur.

Aura, Thomas, Fakir, Arçelik, Beko, Rowenta, Elctrolux, Arnica, Philips, Arzum, Bosch, Fantom, Hoover, Profilo, Samsung, Vestel, Siemens, Hotpoint başta olmak üzere, tüm marka ve modeller için kaliteli servis hizmeti vermekteyiz.
Elektrik süpürgeniz arızalandığı anda direk müdahale ile çözeceğiniz durumlar vardır. Bunların uyguladıktan sonra problem çözülmez ise servisimize başvurmanızı öneriyoruz.

MOTOR ÇALIŞMIYOR, öncelikle elektriklerin kesik olmadığı kontrol edilir. Prizde temassızlık ihtimaline karşı fiş çekilir yeniden takılır.

MOTOR ANİDEN DURDU, Fazla ısınmadan dolayı koruma amaçlı durmuş olabilir, veya bir tıkanıklık sebebi ile yine arıza oluşmaması için durmuş olabilir. Öncelikle tıkanıklık var mı kontrol edilir bir süre bekledikten sonra yeniden çalıştırılır. Hala çalışmıyor ise hemen servisimize başvurmanız gerekmektedir.

KÖTÜ TEMİZLEME, çektiği havayı ortama kirli olarak veriyorsa, toz çıkıyorsa, toz toplama haznesinde tıkanıklık oluştuşmuştur. Torbalı bir makine ise torbası yenilenmeli, filtreli makine ise filtreleri temizlenerek yeniden takılmalı, su hazneli ise suyun değişme vakti gelmiştir.

YANIK KOKUSU GELİYORSA, mekanik veya elektronik aksamda servisin müdahale edeceği bir arıza meydana gelmiştir. Zaman geçirmeden servisimize başvurmanız gerekmektedir.

Elektrikli süpürge servisinde yedek parça önemli bir husustur. Onlarca farklı model ve markanın bulunduğu piyasada parça konusunda kaliteli hizmet alamazsanız, basit bir problem için günlerce beklemek zorunda kalırsınız.

Biz servis olarak her marka ve model için bol miktarda yedek parça bulundurmaktayız. Bu sayede günlük kullandığınız, eliniz ayağınız olan elektrik süpürgesinin tamiri için bekleme yapmayacaksınız.

Uygun fiyat politikamız ile en kaliteli parçayı en ekonomik şekilde sizlere sunuyoruz.

Her elektrik süpürgenin ihtiyacı olan sarf malzemeleri vardır. Filtreler, parfüm setleri, şampuanlar, toz torbaları. Bu malzemelerin temininde de ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kaliteli ürün kadar kaliteli servis hizmeti de önemlidir. Bizler servis olarak ürününüze gerektiği önemi vererek sizleri memnun etmeye adayız.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?