Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Fırın Servisi

FIRIN SERVİSİ

Fırın servisi kapsamlı olduğu kadar da uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Yüzlerce marka ve modelin bulunduğu piyasaya hâkim olmak en kaliteli hizmeti vermenin birinci unsurudur.

Günlük ihtiyacımız yemek keyfinin ve ihtiyacının kesintiye uğramaması için, dinamik ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Beslenme insanın temel ihtiyacıdır, bu ihtiyaç fırınları hayatımızın vazgeçilmez bir yerine koymuştur. İhtiyaca, bütçeye, hizmet vereceği kişi sayısına göre çeşitlilik gösteren fırınların seçiminde yüksek itina ve hassasiyet gösteririz. Arıza yaptığında da aynı hassasiyeti servis seçiminde göstermek gerekir. Aksi halde olumsuz sonuçlar sizi üzebilir.

Yüzlerce farklı model ve marka olmasına rağmen fırınlar 3 ana kategoride değerlendirilir.

MİKRODALGA FIRIN; büyük keşiflerden biri olan mikrodalga fırınlar pratikliğin adıdır. Elektrik dalgalarının etkisi ile gıdalar içerisindeki su moleküllerinin yer değiştirilmesi sağlanarak ısınma elde edilir. Bu sayede birkaç dakika içinde ısıtma, pişirme, kızartma yapılabilir. Pratiklik özelliği sayesinde artık her mutfakta yerini almıştır. Elektronik sisteme sahip olduğu için arıza anında uzman servis ekibimiz ile itinalı bir servis hizmeti vermekteyiz.

KLASİK FIRINLAR; Küçük ve büyük boy olarak iki ana modeli bulunur. Tüm pişirme işleri için aktif olarak kullanılan ve tercih edilen modeldir. Gelişen teknoloji ile onlarca farklı programı içerisinde barındırmaktadır. Yemek seçimi dahil otomatik pişirme sisteminin yanı sıra yemek tarifi özellikleri de artık bir çok fırında hizmetimize sunulmaktadır. Git gide karmaşıklaşan fırınlarına arıza anında müdahale son derece önemlidir.

FIRINLI OCAKLAR; model artık üzerinde ocak seti ile birlikte satılmaktadır. Ocakların da çeşitliliği gerek gaz gerekse de elektrik kaynağı ile çalışması karşımıza karmaşık bir yapı sunmaktadır. Her üründe olduğu gibi fırında da piyasa anlık takip edilerek ekibimize gerekli eğitimler sürekli verilmektedir. Bu sayede en kaliteli hizmeti % 100 memnuniyet düsturu ile vermekteyiz.

GÜVENLİK; fırın tamiratında güvenlik en önemli unsurlardan biridir. Küçük bir gaz veya elektrik kaçağının ağır sonuçlar doğurma ihtimali düşünüldüğünde, tamirat aşamalarının en ince ayrıntıya kadar dikkatle yapılması gerekir. Ekibimizin çalışma sisteminde güvenlik olmazsa olmazımızdır.

Fırın ile ilgili hizmetlerimiz; montaj aşamasından başlayarak, kullanıldığı sürece en verimli hizmeti almak çerçevesinde şekillenmiştir.

Altus, Arçelik, Arzım, Demirdöküm, Vestel, Bosch, Conti, Simfer, Termikel, Profilo markaları başta olmak üzere, her marka ve model fırınlar için, montaj, arıza, bakım ve kullanım desteği hizmeti vermekteyiz.

Her üründe olduğu gibi fırında da arıza olduğunda servisimize başvurmadan önce bazı yönergeleri kontrol etmeniz gerekir.

FIRIN ISITMIYOR İSE; öncelikle elektrik iletiminin olup olmadığı kontrol edilir. Bunun en pratik yolu fırın içinde lambanın yanıp yanmadığını kontrol etmektir. Eğer ki elektrik sıkıntısı yoksa yanlış bir program veya zaman ayarı seçilmiş olabilir. Kullanım kılavuzunda programlar incelenerek kontrol edilir. Gaz ile çalışan bir sisteme sahip iseniz, gaz kaynağı ve borular kontrol edilir. Kaçak tehlikesi var ise müdahale edilmez ve servise haber etmeniz gerekir.
Tüm bu kontrollerden sonra hala çalışmıyor ise zaman kaybetmeden servisimize başvurmanız gerekmektedir.

ARIZA TESPİT VE TAMİR AŞAMALARI; servisimize başvurduğunuz anda en hızlı şekilde uzman ve dinamik personelimiz ile müdahale etmekteyiz.

İlk aşama olarak tüm testler yapılır ve arıza kaynağı bulunur.
Alternatif tamirat seçenekleri sunularak karar verilir.

Bol yedek parça desteği ve uzman personelimiz ile arıza hassasiyet gösterilerek çözülür.

KULLANIM DESTEĞİ; fırınların arıza yapmasında en önemli etken yanlış kullanımdır. Servis olarak bu konuda da desteğimizi veriyoruz. Modeline, özelliklerine en uygun kullanım şekilleri, uzman personelimiz tarafından ayrıntılı şekilde anlatılır ve uygulanması sağlanır.

GÜNLÜK BAKIM; günlük olarak kullandığımız fırınların ömrünün uzun olması için iç ve dış temizliğine, bakımına maksimum önem vermeliyiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?