Profesyonel Klima Servisi

0539 462 84 72

Kombi Servisi

KOMBİ SERVİSİ

Kombi Servis, hizmetleri kapsamında, kombi montajından yerinde bakıma, arıza tespitinden , garantili parça değişimine kadar 12 yıllık tecrübemiz, profesyonel ve dinamik ekibimizle hizmet sunuyoruz.

En temiz ısınma yöntemi doğalgazın hayatımıza girmesiyle 20 yıl öncesi kömür, odun ve elektrik sobalarının yerini teknolojinin de ilerlemesiyle kombiler almıştır.

Artık evlerimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmezi haline gelen kombilerin hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte Kombi Servisi kavramı da gün geçtikçe gelişmiştir. Kombinizi problemsiz, sağlıklı ve en verimli şekilde kullanabilmek için kombi servisi seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

Öncelikle kombi markanızı belirlemeniz, ihtiyaçlarınız için gerekli kombiyi seçmeniz tavsiye edilir. Bu işlem için bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Kombi markanızı belirledikten sonra en önemli konulardan biri de kombi servisidir.

Kombiler kış aylarının vazgeçilmezi, teknolojinin bizlere sunduğu kolaylıktır. Kış aylarında sağlıklı bir şekilde kombi kullanımı gerçekleştirebilmek için Kombimizin bakımını aksatmamalıyız. Kombi servisleri bu noktada yardımımıza yetişen kurtarıcılardır.

Kombi servisinin doğru olarak seçilmesi kombinizin ömrünü uzatır ve randımanlı şekilde çalışmasını sağlar.

Biz Kombi Servisi konusunda en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde sunmaktan keyif duyuyoruz.

Kombi Servis, hizmetleri kapsamında, kombi montajından yerinde bakıma, arıza tespitinden , garantili parça değişimine kadar 12 yıllık tecrübemiz, profesyonel ve dinamik ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Kombi servisi hangi durumlarda çağırılmalıdır

Kombiler narin bir yapıya sahiptirler. Konforlu bir şekilde ortamımızı (ev,işyeri,okul,hastane) ısıtmayı ve sıcak su kullanımımızı sağlayan kombimiz arıza verdiğinde zor durumda kalabiliriz. Böyle durumlarda anında kombi servisi çağırabilir ve kombinizin bakımını ivedi bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bunlar önem sırasına göre şöyledir ;

  • Kombi su dönüşümü sağlamıyorsa
  • Kombi çalışıyor fakat ısınmada hiçbir faydası olmuyorsa, ya da az oluyorsa.
  • Patlamalı ve gürültülü bir durumda yanmaya başlıyorsa
  • Radyatörlerinizin bir kısmı alt veya üst sıcak ve bir kısmı soğuksa
  • Kombinizin su akıtma durumu söz konusuysa
  • Kombiden alışılmışın dışında rahatsızlık veren sesler çıkmaya başladıysa
  • Sıcak su gelmiyorsa, su ısınmıyorsa, anında kombi servisi çağırarak hizmet alabilirsiniz.

Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için özellikle kış aylarında mağdur kalıp, sıcak su ve istenen sıcaklıktan faydalanamayarak arızalanan kombiniz için 7 gün 24 saat telefon ile iletişim sağlayabilirsiniz. Aramanız durumunda kombi servisi kaydınız hemen oluşturuyor ve aciliyetinizi de göz önünde bulundurarak 1 saat içinde evinizde arıza tespiti yapıyoruz. Tespit sonucunda sizin de onayınızı alarak garantili bir şekilde kombi servis hizmetinizi veriyor ve memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Müşterilerinin isteklerini ve taleplerini ilk sıraya koymayı ilke edinmiş firmamız; kombi servisi konusunda alanında birinci, kaliteden ödün vermeyen profesyonel ve yenilikçi ekibiyle siz müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermek için bir telefon kadar yakın.

Uzman çağrı merkezi ekibimiz Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak için görüşmelerimiz sürekli kayıt altında tutulmakta ve dönemsel değerlendirilmektedir.
Kombi servisi insanların birden bire ihtiyaç duyarak ulaşmaya çalıştığı bir servis olmaktan ziyade insanların sürekli alışveriş ettiği alışkanlık haline getirdiği, kasabı, berberi, terzisi ve yıllardır alışveriş yaptığı evinin sokağı, köşebaşındaki bakkal Ahmet amca gibi samimi olmalıdır.

Sizinle kombi servisi konusunda sadece sıkıntılı olduğunuz zamanlarda değil, vaktinizin bol olduğu günlerde de görüşmekten, bir çay ısmarlamaktan ve birlikte sohbet edebileceğimiz bir ziyaret gerçekleştirmekten memnuniyet duyacağız.
Siz değerli müşterilerimize kaliteli yedek parça temini, hızlı çözüm üretimi, güvenli kombi servis hizmeti ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hizmet vermeye talibiz.

Kombi servisi ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız
Telefon :
Email :

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?